Milí příznivci,

vítejte v našem novém internetovém obchůdku.

Zaměřujeme se převážně na výrobu a prodej stříbrných exkluzivních šperků s krystaly Swarovski (Nejedná se o originální šperky vyrobené společností SWAROVSKI). Dodavatel krystalů je autorizovaný velkoobchod, řádně zaregistrovaný u rakouského výrobce SWAROVSKI. Stříbro nakupujeme u spolehlivého výrobce a je vždy v souladu s normami (Puncovním zákonem) označeno puncem ryzosti  Ag925/1000. Jsme registrováni u Puncovního úřadu, vystavujeme faktury. Na fotogalerii si vymezujeme autorství. Více o našem sortimentu se dočtete v inormacích "O NÁS"

Na trhu působíme od roku 2014 převážně na Aukru, kde jsme získali stovky pozitivních hodnocení. 

 

SORTIMENT

V našem obchůdku pro Vás připravujeme exkluzivní výběr jednak nejluxusnějších krystalů, které Swarovski vyvíjí - jedná se především o limitované edice speciálních barevných pokovů. Dále u nás najdete  běžnou nabídku krystalů Swarovski elements anebo hotové, velmi oblíbené kuličky nebo kapky osazené vkládanými krystalky Swarovski.  Nechybí ani cenově dostupnější a decentní menší krystaly Swarovski elements v kombinaci jedinečných nápadů stříbrných komponentů.

Součástí balení jsou plastové krabičky, v nichž jsou šperky balné tak, aby se při přepravě nehýbaly a nepoškodily se. Zasíláme v bublinkové obálce, doporučeně, pojištěno jako Doporučenou zásilku nebo Cenné psaní. Dle předchozí domluvy je možné také osobní odběr či rozvoz - Náchodsko.

Pokud máte šperky jako dárek, určitě Vás potěší i možnost dokoupení luxusních semišových krabiček. V nabídce jsou také stříbrné řetízky nebo obruče za velmi příznivé ceny!

 

Ke každému nákupu zasíláme fakturu.

Na fotogalerii si vyhrazujeme autorství.

 

Na vyžádání dodáváme certifikát pravosti o registraci našeho velkoobchodního partnera u rakouského výrobce Swarovski elements. Krystaly Swarovski jsou exportovány do Česka několika registrovanými velkoobchodními partnery. Věřte tomu, že pokud Vás někdo láká na trojnásobné ceny kvůli tomuto certifikátu, že nezískáte žádný lepší.

 

V případě dotazů nebo požadavků na vystavení dalších nabídek (např. samostatné náušnice ze soupravy, jiné barevné kombinace...) nás zkrátka kontaktujte.

 

Příjemný nákup přeje

za JM-Kremenac

Jiří Mašek

crystal-felix@email.cz