Milí příznivci,

vítejte v našem internetovém obchůdku.

Zaměřujeme se převážně na výrobu a prodej stříbrných šperků a bižuterie. Nejedná se o originální šperky vyrobené společností SWAROVSKI Crystals, ale pro výrobu našich šperků byly používány kamínky, které tato fabrika vyrobila mezi lety 2014-2021. Od 1.10.2021 již samostatné krystaly výroobce neprodává a jejich prodej je zakázán, všechny naše kameny však byly pořízeny před tímto datem a náš dodavatel krystalů byl celou dobu autorizovaným velkoobchodem, řádně u výrobce registrovaným. Stříbro jsme koupili u spolehlivého obchodního partnera a je vždy v souladu s normami (Puncovním zákonem) označeno puncem ryzosti  Ag925/1000. Jsme registrováni u Puncovního úřadu, vystavujeme faktury. Na fotogalerii si vymezujeme autorství. 

Na trhu působíme od roku 2014 převážně na Aukru, kde jsme získali stovky výhradně pozitivních hodnocení. 

 

SORTIMENT

V našem obchůdku najdete  výběr stříbrných šperků se vsazenými krystaly, jak z běžných, tak i limitovaných edic, Dále u nás najdete kuličky nebo kapky osazené vkládanými krystalky, které sami nevyrábíme, ale zakoupili jsme je jako hotový komponent v požadovaném tvaru.  Nechybí ani omezená nabídka bižuterrních náušnic, v případech, kdy se komponenty ve stříbře nevyráběly.

Součástí balení jsou plastové krabičky, v nichž jsou šperky balné tak, aby se při přepravě nehýbaly a nepoškodily se. Zasíláme v bublinkové obálce, doporučeně, pojištěno jako Doporučenou zásilku nebo Cenné psaní. Dle předchozí domluvy je možné také osobní odběr či rozvoz - Náchodsko.

Pokud máte šperky jako dárek, určitě Vás potěší i možnost dokoupení luxusních semišových krabiček. V nabídce jsou také stříbrné řetízky nebo obruče za velmi příznivé ceny!

 

Ke každému nákupu zasíláme fakturu.

Na fotogalerii si vyhrazujeme autorství.

 

Na vyžádání dodáváme certifikát pravosti o registraci našeho velkoobchodního partnera u rakouského výrobce Swarovski elements. Krystaly Swarovski jsou exportovány do Česka několika registrovanými velkoobchodními partnery. Věřte tomu, že pokud Vás někdo láká na trojnásobné ceny kvůli tomuto certifikátu, že nezískáte žádný lepší.

 

V případě dotazů nebo požadavků na vystavení dalších nabídek (např. samostatné náušnice ze soupravy, jiné barevné kombinace...) nás zkrátka kontaktujte.

 

Příjemný nákup přeje

za JM-Kremenac

Jiří Mašek

crystal-felix@email.cz